весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 30 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/30/kilka_tisjach_cholovik_u_kirovogradi.htm
Кілька тисяч чоловік у Кіровограді залишаться без телефонного зв'язку! За інформацією Інтернет-видання "весь Кіровоград" , у Кіровограді майже шість місяців тому виникла проблема, яка днями загострилася до краю. Мова йде про телефонний звязок, що його можуть бути позбавлені мешканці одного з мікрорайонів Кіровограда - селища Гірничого.

Кілька тисяч чоловік, які мешкають у мікрорайоні, користуються послугами телефонного звязку завдяки обладнанню, що знаходиться на балансі управління ГРЕ-37 (геолого-розвідувальна експедиція). Далі фінансувати телефонну АТС, а також витрати з цим повязані, ГРЕ-37 просто не в силах. Передати (безоплатно) до ВАТ "Укртелеком" майно теж не можна, адже ним опікується Фонд держмайна. Платити за застаріле обладнання велику сумму коштів "Укртелеком", логічно, не готовий, а тому ГРЕ-37 залишається лише закрити АТС, а отже залишити без зв'язку весь мікрорайон.

За інформацією Інтернет-видання "весь Кіровоград" наразі тривають переговори, спрямовані на те, щоб вирішити проблему, поміж керівництвом міста, "Укртелекому" та ГРЕ-37. Активну участь у перемовинах беруть депутат міської ради Андрій Кролевець, який раніше кілька разів був обраний від селища як депутат, а також керівник ВАТ "Укртелеком" у Кіровограді Олег Ткаченко.