весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 30 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/30/dobri_iniciativi_na_pidtrimku_lyudei.htm
Добрі ініціативи на підтримку людей із інвалідністю (ПРЕС-КЛУБ)! Сьогодні, у середу 30 вересня о 12.00 у приміщенні Кіровоградського прес-клубу реформ (вул. Островського 2, офіс 8) відбудеться прес-конференція на тему "Добрі ініціативи на підтримку людей із інвалідністю"

У рамках прес-конференції буде презентовано соціальний проект, спрямований на вирішення проблем людей з обмеженими фізичними можливостями, що нині діє на Кіровоградщині.

Присутні: Сергій Подорожний, голова обласної організації інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України», керівник проекту «Подивимось на світ однаково» та Олена Савранова, редактор газети «Ведомости плюс».

Проект «Подивимось на світ однаково» був розроблений Кіровоградською обласною організацією інвалідів для участі в конкурсі мігрантів, що проводився ТО «ТОРО». Проект направлено на привернення уваги ЗМІ до проблем людей з обмеженими фізичними можливостями.

На сьогодні це питання набуває особливої гостроти, адже саме зараз в Україні йде процес по ратифікації Конвенції ООН про права інвалідів та Факультативного протоколу до неї. А інформації про цей процес немає. Її не мають ані інваліди, ані здорові громадяни в той час, як стандарти, прописані в цих документах, здатні змінити життя. І зміни ці покликані підвищити якість соціальних стандартів. Активність медіа у висвітленні проблем інвалідів – це не лише подолання інформаційного вакууму для інвалідів, але й потужний інструмент зміни громадської думки, формування толерантного ставлення суспільства до людей з фізичними вадами.

Тож, даним проектом передбачена тісна співпраця організації інвалідів з представниками ЗМІ, а саме: Організація індивідуальних зустрічей журналістів з людьми з інвалідністю, організація поїздок до Знам'янської та ново миргородської шкіл-інтернатів та конкурс журналістських робіт, повідомляє сайт "весь Кіровоград"