весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 30 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/30/40_nepovnolitnih_na_kirovogradshini.htm
40 неповнолітніх на Кіровоградщині підозрюються у скоєнні злочинів! З метою забезпечення належного громадського порядку на території закладів відпочинку та оздоровлення, місць концентрації молоді, проведення масових заходів під час літнього сезону на території області проведено оперативно-профілактичну операцію «Літо-2009». Про це повідомляє відділ зв'язків з громадськістю УМВС в Кіровоградській області.

В результаті проведених заходів працівникам міліції затримано 262 неповнолітніх, з яких 40 – за підозрою у скоєнні злочинів, 49 – за адміністративні правопорушення, 16 – за дрібне хуліганство, 7 – за зберігання наркотичних засобів. Також затримано більше 80 підлітків, що займались бродяжництвом, із них 41 неповнолітнього поміщено до притулків, 9 – до медичних закладів, 6 – до приймальника-розподільника для дітей, інших повернуто батькам або особам, що їх заміняють.

Крім того, за ст. 180 КУпАП (доведення неповнолітнього до стану сп'яніння) до адміністративної відповідальності притягнено 18 дорослих осіб та 202 – за ст. 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей).