весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 3 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/3/u_kirovogradi_na_veresnevi_samocviti.htm
У Кіровограді на "Вересневі самоцвіти" очікують Президента! В Кіровограді триває підготовка до проведення 39-го Всеукраїнського свята театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти». Варто відзначити, що окрім традиційних виступів запрошених відомих театральних колективів, цього року на святі очікують і на візит Президента України, - повідомляє канал "Кіровоград".

Цьогорічні «Вересневі самоцвіти» будуть присвячені 150-річчю від дня народження видатного українського актора, режисера та драматурга Панаса Саксаганського.

За традицією, урочисте відкриття свята відбудеться на Хуторі Надія, 26 вересня, і триватиме до 2-гого жовтня. За цей час гості та мешканці області зможуть переглянути виступи відомих українських творчих колективів – зокрема київських обласного музично-драматичного театру ім. П. Саксаганського та театру «Дзеркало», Чернігівського та Івано-Франківського обласних академічних колективів. Готують прем'єру до свята і кіровоградські актори.Закінчуються підготовчі роботи до прийому гостей і на Хуторі Надія. Окрім усього, організатори свята на Кіровоградщині планують висадити там ще й калинову алею.Під час проведення фестивалю урочистості відбуватимуться і в районах області.