весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 3 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/3/publichne_obgovorennja_proektu_zakonu.htm
Публічне обговорення проекту Закону «Про вплив громадськості на прийняття нормативно-правових актів»! Шановні пані та панове! Пропонуємо Вам взяти участь у публічному обговоренні проекту Закону України «Про вплив громадськості на прийняття нормативно-правових актів» (попередня назва – «Про лобіювання») на базі технологічної платформи, розробленої інформаційно-аналітичною фірмою «Ексор» за підтримки Програми сприяння Парламенту II.

Законопроект підготовлено Міністерством юстиції України на виконання доручення Уряду України та відповідно до рішення РНБОУ від 31 жовтня 2008 року «Про стан протидії корупції в Україні», уведеного в дію Указом Президента України від 27 листопада 2008 року № 1101.

За результатами публічного обговорення на початку жовтня поточного року для Міністерства юстиції України буде підготовлено аналітичний звіт з коментарями та пропозиціями для врахування.

Зазначений проект виконується в рамках співробітництва між Міністерством юстиції України та Програмою сприяння Парламенту II та спрямовано на створення нових можливостей для реалізації Міністерством якісної, системної та дієвої законотворчої політики.