весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 3 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/3/maizhe_u_vsih_teplopostachayuchih_pidpriyemstv.htm
Майже у всіх теплопостачаючих підприємств Кіровоградщини є заборгованість! Полеміка навколо підвищення ціни на газ змусила населення Кіровоградської області розраховуватися з попередніми боргами за спожите блакитне паливо. А от станом справ із заборгованістю теплопостачаючих підприємств Кіровоградщини ще й досі переймаються у облдержадміністрації, - повідомляє канал "Кіровоград".

З тринадцяти найбільших теплопостачаючих підприємств, які знаходяться на восьми територіях області, майже у всіх є заборгованість за використане блакитне паливо. Станом на 28 серпня підприємства розрахувалися тільки на сімдесят вісім відсотків.

На жаль, на державному рівні залишаються невирішеними ще два питання. «Паливенерго» поки що не списує штрафи і пеню теплопостачаючим підприємствам області, а це не багато-не мало-десять мільйонів гривень. Невирішеним залишається і питання стосовно різниці у ціні газу на перший квартал для бюджетних установ. На сьогодні у нас більше шести мільйонів гривень такої заборгованості є, переймається заступник голови облдержадміністрації Василь Сибірцев.

Тож на сьогодні цифра боргу по підприємствах є такою. Сім мільйонів гривень винна ТЕЦ, а три з половиною мільйони – усі останні Теплопостачаючі підприємства.