весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 3 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/3/kirovogradcyu_oleksandru_tretjakovu.htm
Кіровоградцю Олександру Третякову виповнилося 100 років! Сторічний ювілей відзначив вчора кіровоградець Олександр Третяков. З цією значущою датою довгожителя поздоровили перший заступник голови обласної державної адміністрації Світлана Негода та міський голова Кіровограда Володимир Пузаков, - повідомляє канал "Кіровоград".

Свій сторічний день народження Олександр Третяков відзначив у сімейному колі. Найбільшим же сюрпризом для нього в цей день став візит першого заступника голови обласної державної адміністрації Світлани Негоди та міського голови Володимира Пузакова. Вони відвідали оселю іменинника, щоб особисто вручити йому поздоровлення від Президента України та цінні подарунки.

Сам ювіляр признався, що найбільшим його помічником у житті була праця, яка й допомогла у такому поважному віці залишитися в нормі.

Перше робоче місце Олександр Тимофієвич отримав у п'ятнадцять років на заводі «Червона зірка» Згодом, він опинився на Донбасі, де й пропрацював понад двадцяти років у вугільній галузі, переважно на керівних посадах. У рідний Кіровоград Олександр Третяков повернувся разом з родиною лише після виходу на пенсію. Сьогодні ж найбільшим надбанням ювіляра є його правнуки, яких у нього - п'ятеро.