весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 29 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/29/vstanovleno_novi_pravila_nadannja.htm
Встановлено нові правила надання опіки! В Україні встановлено нові правила надання опіки. Раніше рішення про надання прав опіки над дитиною приймали сільські та селищні ради, а нині це в компетенції районних державних адміністрацій за погодженням голови обласної державної адміністрації. Про це на вчорашній прес-конференції в облдержадміністрації зауважив Петро Погинайко, начальник служби у справах дітей Кіровоградської ОДА, - інформує кореспондент сайту «весь Кіровоград».

За словами Петра Погинайка, з 1 січня нинішнього року, згідно законодавства, піклувальникам щомісячно виплачується допомога у розмірі 1100-1400 гривень на одну дитину.

Таким чином, в 2008 році під опіку було віддано 165 дітей, за 9 місяців нинішнього року 209 дітей. А всього на Кіровоградщині під опікою знаходяться 1936 діток.

Створено 282 дитячих будинки сімейного типу, в яких виховуються 422 дітей. Петро Погинайко переконаний, що кожна дитина повинна мати сім'ю. Але не приховує, що зафіксовано два випадки, коли дітей повертали. В одному випадку, коли загинув батько-вихователь, а в іншому просто мусили забрати дітей.

Всього в Кіровоградській області різними формами піклування охоплено 66% дітей.