весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 29 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/29/na_odnogo_socialnogo_pracivnika.htm
На одного соціального працівника припадає 15 підопічних. На одного соціального працівника на Кіровоградщині припадає 15 підопічних, це більше, ніж має бути за нормою. Всього соціальними працівниками охоплено близько 40 тисяч осіб, які потребують допомоги. Про це на сьогоднішній прес-конференції, присвяченій Міжнародному дню людей похилого віку і відзначається 1 жовтня, розповіла Галини Пастух, начальника головного управління праці та соціального захисту населення Кіровоградської облдержадміністрації.

В 21 районі області створено службу соціального таксі. А от стосовно пільгових перевезень, то Галина Пастух каже, що далеко не кожен ветеран чи пенсіонер, особливо у сільській місцевості, потребує цієї послуги. Тож, її варто замінити на адресну допомогу. Адже людина має право використати державні кошти так, як вважатиме за потрібне.

До речі, на сьогодні 1,5 тисячі інвалідів стоять в черзі на отримання транспорту, та жодної копійки на придбання автомобілів у цьогорічному бюджеті не передбачено. Стосовно ж підготовки до зими, то 25 тисяч ветеранів нині повністю забезпечені твердим паливом та скрапленим газом, пише сайт "весь Кіровоград"