весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 29 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/29/kirovogradec_zahvoriv_na_svinjachii.htm
Кіровоградець захворів на "свинячий грип"! В
Україні зафіксовано другий випадок захворювання на грип А (Н1N1). Про це повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

Для остаточного підтвердження діагнозу зразки аналізів будуть відправлені в Лондон. Але результати досліджень центральної санітарно-епідеміологічної станції МОЗ показали, що в українця - пандемічний варіант вірусу грипу типу А(Н1N1).

Хворий громадянин, 1970 року народження, є мешканцем України. Він тимчасово проживає у Києві, місце прописки - Кіровоград.

З 25 липня цього року по 3 серпня українець відпочивав в Індонезії, на острові Балі. Додому чоловік повертався літаком за маршрутом Балі-Сінгапур-Стамбул-Київ.

Ознаки хвороби в українця з'явилися 8 серпня (температура 39, сухий кашель, озноб). За два дні його госпіталізували.

На рентгенологічному дослідженні у чоловіка виявили пневмонію. Наступного дня йому встановили діагноз - бронхіт. А 13 серпня чоловік виписався з діагнозом - негоспітальна нижньодольова пневмонія.

22 вересня чоловіка направили для повторного рентгенологічного обстеження. Через три дні йому встановили діагноз - бронхіт.

Чоловік мешкає один. Контактні особи за допомогою не звертались, хворих не зареєстровано. Також не були зареєстровані випадки захворювання серед медперсоналу, працівників лабораторії, митниці та прикордонників.

Хворий стверджує, що протягом серпня-вересня не їздив до Кіровограду.


Українська правда-Життя