весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 29 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/29/kirovogradci_ne_hovali_svoyi_talanti.htm
Кіровоградці не ховали свої таланти і чекають запрошень до Києва! На минулих вихідних у Кіровограді відбувся кастинг на телевізійне шоу каналу СТБ «Україна має талант». Кілька сотень людей з усієї Кіровоградської області з'їхалися в обласний центр, щоб показати, чим обдарувала їх природа. Діти та дорослі в основному співали та танцювали.

На питання, чому прийшли на кастинг, відповідали по-різному. Хтось хотів просто «потрапити у телевізор», когось привели батьки, комусь порадили друзі чи знайому, але більшості все ж таки потрібний грошовий приз: на навчання, подорожі, костюми чи інші цілі.

Кастинг відбувався таким чином: учасники спочатку реєструвалися (заповнювали анкету) та отримували порядковий номер. Потім по черзі заходили до актової зали і прямували на сцену. На кожного учасника виділялося півтори хвилини. За цей час потрібно було «показати» свій талант. А потім відповісти на кілька запитань. Все це фіксувалося на камеру.

Записані на відео кіровоградські таланти попрямували до Києва. Там записи переглянуть і якщо хтось із кіровоградців вразить журі, цю людину запросять до Києва, для подальшої участі в проекті. Тож, нам залишається тільки чекати і сподіватися, що представники Кіровограду таки потраплять в популярне шоу.