весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 28 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/28/zavtra_shkola_aktivnoyi_molodi_vruchatime.htm
Завтра Школа Активної Молоді вручатиме дипломи. Завтра, 29 вересня, 2009 року о 15.00 в залі кіровоградського «Прес-клубу», що по вул. Островського, 2 (2 поверх) відбудеться вручення дипломів учасникам проекту Школа Активної Молоді.

Незацікавленість, відсутність перспектив молоді позначається на життєдіяльності міста. Навіть ті, хто мають бажання проявити себе, не завжди мають можливість для реалізації своїх здібностей. Особливо гостро постає ця проблема перед молоддю, яка здобуває професійно-технічну освіту (студенти ПТУ). Вони не мають достатнього доступу до інформації та володіють меншими навичками, ніж студенти вищих учбових закладів.

Впродовж двох тижнів, за підтримки Фонду ім. Стефана Баторія, ініціативи Фундації Регіональних Ініціатив (ФРІ) та участі кваліфікованих тренерів в м. Кіровограді пройшла Школа Активної Молоді. Захід був покликаний для активізації та розвитку студентів професійно-технічних училищ. По закінченню навчання та отриманню дипломів студенти ПТУ пройдуть стажування в молодіжних організаціях.