весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 28 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/28/viziri2_hochut_rozvisiti_na.htm
"Візири-2" хочуть розвісити на стовпах. Удосконалений вимірювач швидкості автомобілів "Візир-2" установлять на стовпах уздовж доріг.

Про це повідомляє "Українська правда" з посиланням на газету "Сегодня" , нагадуючи, що на трасах країни давно з'явилися дорожні знаки, які зображують фотоапарат.

"За ідеєю, поруч повинна кріпитися камера, яка вестиме зйомку, але поки їх немає", - розповів на умовах анонімності дорожній інспектор.

"Візир-2" уже проходить випробування в Донецьку: у центрі міста на перетині проспекту Миру й вулиці Владичанського встановлена камера, інформація з якої надходить у чергову частину ДАІ.

Раніше міністр внутрішніх справ Юрій Луценко повідомив, що МВС замовляє удосконалений "Візир", який працюватиме лише в автономному режимі.

"Холодна відеокамера, незважаючи на те, хто за кермом, буде фіксувати порушення. Більше того, без зупинки водія, який точно запропонує хабар", - сказав міністр.

Луценко сподівається, що з "Візиром-2" вдасться відновити і "листи щастя" з повідомленням про штрафи.

Раніше Генпрокуратура ухвалила, що без зупинки авто і складання протоколу тільки на підставі фото слати квитанції про штрафи незаконно.