весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 28 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/28/den_yunogo_mashinobudivnika_uspishno.htm
День Юного машинобудівника успішно відбувся у Кіровограді! В чи не останні теплі дні, які радували кіровоградців цими вихідними, кіровоградські машинобудівні підприємства міста «Гідросила» та «Червона Зірка» подарували дітям і дорослим свято - День Юного машинобудівника , яке відбулося у Денропарку.

У нинішньому році концепція дитячого свята була обрана невипадково, адже сучасні діти набагато краще володіють комп'ютерною мишкою, ніж слюсарними інструментами. Дехто навіть ніколи не бачив як саме виробляється та чи інша техніка.

Тому на центральній площі Дендропарка дітям було презентовано роботу сучасного токарного металообробного центру, на якому в режимі «on-line» спеціалісти заводу «Гідросила» виготовляли унікальні іменні подарунки. На тому ж майданчику, біля атракціону «Автодром» пройшла виставка сучасних сівалок виробництва заводу «Червона Зірка», невід'ємною частиною якої стала експозиція відреставрованих фотографій заводу Ельворті.

Поруч із рестораном «Арка» працював міні-кінотеатр, де гостям свята презентували відеоролики про роботу сівалок «Червоної Зірки» разом із обробкою металу на сучасних металообробних станках на «Гідросилі». Та й розважальний блок було представлено насиченою концертною програмою - діти побачили театралізовану шоу-казку, взяли участиь у численних конкурсах на машинобудівну тематику.

Всі без виключення гості свята скуштували фірмову страву "гідросилівців" – млинці, а також кашу і чай від «червонозорівців». Головний же сюрприз - безкоштовний вхід та квитки на дитячі атракціони був просто чудовим - стільки дітей в одному місці журналісти сайту "весь Кіровоград" не бачили вже давно. А отже свято відбулося!