весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 28 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/28/chleni_viborchih_komisii_mozhut_zalishitisja.htm
Члени виборчих комісій можуть залишитися без зарплати? У Центральній виборчій комісії побоюються, що члени виборчих комісій можуть залишитися без заробітної плати, якщо Верховна Рада не прийме закон про держбюджет на 2010 рік, - повідомляє "Українська правда".

"Близько 80% витрат на підготовку і проведення виборів президента України складає заробітна плата членів виборчих комісій і нарахувань на неї. ЦВК зможе здійснити всі заходи щодо закупівлі товарів і послуг. У той же час, насамперед, постраждають члени виборчих комісій", - заявила заступник глави ЦВК Жанна Усенко-Чорна на прес-конференції в понеділок у Києві.

"Цього не хотілося б, але дефіцит коштів зачепить саме заробітну плату членів виборчих комісій", - підкреслила вона.

Усенко-Черна нагадала, що в держбюджеті на поточний рік на фінансування президентських виборів передбачено 712 млн. грн., у той час, як на фінансування виборів, за попередніми розрахунками, необхідно 1,272 млрд. грн.

За її словами, з цієї суми в 2010 році необхідно буде близько 1,1 млрд. грн.

Тому, підкреслила Усенко-Чорна, якщо державний бюджет на 2010 рік не буде прийнято, ЦВК буде укладати договори, щоб максимально освоїти кошти, що передбачені в держбюджеті-2009.

Вибори президента України призначені на 17 січня 2009 року. Проект держбюджету-2010, внесений урядом на розгляд Верховної Ради, розкритикували президент, опозиція, низка політиків.

В уряді не виключили, що якщо держбюджет-2010 не буде затверджено, він буде введено у дію постановою Кабінету міністрів.