весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 25 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/25/zastupnikom_novogo_gubernatora.htm
Заступником нового губернатора може стати людина Балоги? Оновлено. Як вже повідомляв сайт "весь Кіровоград" , Президент України Віктор Ющенко призначив головою Кіровоградської облдержадміністрації Володимира Мовчана, якого представив політичному і економічному активу регіону заступник голови секретаріату Президента Юрій Єхануров.

Володимир Мовчан на своїй першій прес-конференції запевнив представників ЗМІ, що "кадрової інквізиції" в області не буде, проте зміни безумовно будуть.

Відповідно до чинного законодавства при зміні голови ОДА, заступники колишнього голови мають написати заяви на звільнення. Проте, як стало відомо сайту "весь Кіровоград", подібним чином вчинили лише два заступники з п'яти - Тетяна Дмитренко та Василь Сибірцев. А двоє виявились "на лікарняному" - Світлана Негода та Віктор Демченко. Проте за інформацією сайту "весь Кіровоград" в п"ятницю свою заяву на звільнення передав і Віктор Демченко.

Джерело в облдержадміністрації повідомляє, що ймовірною кандидатурою на посаду першого заступника голови Кіровоградської ОДА може бути Анатолій Ревенко, якого останнім часом можна часто побачити в приймальні у нового губернатора. Джерела в ОДА навіть повідомляють, що вихідні Анатолій Дмитрович вже провів у кабінеті Світлана Негоди, що формально ще залишається першим заступником голови Кіровоградської ОДА.


Це виглядає трохи дивно, тому що Анатолій Дмитрович останній час очолює обласну організацію партії "Єдиний Центр", одним з лідерів якої є колишній голова секретаріату Президента Віктор Балога, який після свого звільнення, звернувся до Президента Ющенка з вимогою не балотуватись на наступний президентський строк.

Анатолій Ревенко під час головування Балоги в секретаріаті тривалий час виконував обов"язки голови Кіровоградської ОДА. Це сталося після конфлікту Ревенка з командою народного депутата, голови обласної "Нашої України" Едуарда Зейналова. На зміну якому на губернаторському посту прийшов Вадим Черниш, який, в свою чергу, був звільненний під час головування Балоги у президентському секретаріаті на користь Ревенка.

Цікаво також, що як вже повідомляв сайт "весь Кіроовоград" представників місцевої організації партії "Єдиний Центр" було помічено під час пікетування, що було організовано проти призначення нового губернатора. А самого Анатолія Ревенка наш кореспондент напередодні бачив в торгівельному центрі "Плаза", де наразі знаходиться офіс колишнього губернатора Кіровоградщини Василя Моцного, якого і вважають головним організатором пікету і який позивається до указу Президента про своє звільнення.