весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 25 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/25/zajava_stepana_capyuka_shodo_priznachennja.htm
Заява Степана Цапюка щодо призначення голови Кіровоградської ОДА. На адресу Інтернет-видання "весь Кіровоград" надійшла заява керівника Кіровоградської обласної організації Партії регіонів Степана Цапюка з приводу призначення голови Кіровоградської ОДА.

Наводимо її без змін: "23 вересня у Кіровоградській ОДА відбулося представлення нового губернатора області. З цього приводу, перш за все, хочу нагадати: на сьогодняшній день Партія регіонів знаходиться в опозиції до влади, як у державі, так і на Кіровоградщині, а тому будь-якої участі у процесах зняття, відбору кандидатур або призначення голів ОДА приймати не може.

В той же час, наша політична сила завжди відстоювала необхідність дотримання законності у цих процесах. Відомо, що зняття з посади попереднього голови ОДА Василя Моцного та призначення нового відбувалося без узгодження з одним із головних учасників державного упарвління – Кабміну, як це передбачено нормами чинного законодавства. Пріорітетом Партії регіонів завжди було і залишається дотримання законності в питаннях формування органів влади, як на місцях, так і в цілому у державі.

Ми з повагою ставимося до Василя Кузьмовича Моцного – на посаді голови ОДА він проявив себе як ефективний господарник, під керівництвом якого область отримала потужний поштовх до розвитку. Але й на данний час цю посаду зайняла достойна та досвідчена людина, господарник та керівник. В той же час, не варто забувати, що призначення та зняття посадових осіб – це лише засіб. Ціллю ж влади у цих діях повинен бути результат – процвітання області, зміцнення добробуту її мешканців, своєчасна виплата зарплатні та пенсій. Щоб нормально проходила підготовка до зими та збір врожаю аграріями.

Що ж до питань чисто правових, то Партія регіонів, повторюся, стоїть на принципах дотримання законності. Для того, щоб давати оцінку процесам, що відбуваються, на нашу думку, необхідно перш за все дочекатися закінчення розгляду спарв за позовами, поданих з цього приводу до судових інстанцій".