весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 24 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/24/nezabarom_na_kirovogradshini_veresnevi.htm
Незабаром на Кіровоградщині "Вересневі самоцвіти"! 26 вересня на Хуторі Надія відбудеться урочисте відкриття Всеукраїнського свята театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти». Цього року воно присвячені 150 річчю Панаса Саксаганського, - повідомляє канал "Кіровоград".

«Вересневі самоцвіти» вже у тридцять дев»ятий раз зберуть на кіровоградській землі, яка по праву вважається колискою українського національного театру, найкращі театральні колективи України. Урочисте відкриття традиційно відбудеться на території державного музею-заповідника Івана Тобілевича «Хутір Надія» 26 вересня. Нині там тривають останні приготування.

27 вересня урочистості відбудуться і у музейно-природному заповіднику «Батьківщина Карпенка-Карого» в селі Арсенівка Ново миргородського району. Того ж дня та увесь наступний тиждень на сценах обласного театру ляльок та обласної філармонії виступатимуть театральні трупи з Києва, Івано-Франківська, Чернігова та Білої Церкви. Артисти ж Кіровоградського драмтеатру порадують глядачів прем»єрою комедії Карло Гольдоні - «Мірандоліна».

На свято запрошуються усі бажаючі. 26 вересня з дев'ятої до дванадцятої години від приміщення обласного театру ляльок до Хутору Надія курсуватимуть автобуси.