весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 24 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/24/kulturni_transformaciyi_zarobitnoyi.htm
«Культурні» трансформації заробітної плати. Нещодавно спеціалістами контрольно-ревізійного відділу в Гайворонському районі було проведено ревізію відділу культури і туризму Гайворонської РДА. Звичайно, Гайворон не може похвалитись великими культурними центрами чи туристичною індустрією, але це , як виявилось, не завадило окремим посадовим особам поексперементувати із фінансами, а саме з нарахуванням та виплатою заробітної плати - повідомляє Прес-служба КРУ в Кіровоградській області .

Так, протягом 2007-2009 років в штатних розписах централізованої бухгалтерії відділу культури і туризму завищувався тарифний розряд головному бухгалтеру та його заступнику, як наслідок, більше 4,5 тисяч гривень зайво виплаченої заробітної плати. Ще понад 5 тисяч гривень «додали» керівництву централізованої бібліотечної системи та музею.
При цьому, коли одні працівники складали до кишень «додаткові» гривні, інші, а саме прибиральниці районного будинку культури, недоотримували належної їм доплати у розмірі 10%.

На жаль, ревізори констатують, що подібні трансформації з фондом оплати праці притаманні не лише Гайворонському району, а є одним з найпоширеніших порушень в більшості бюджетних установ.