весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 24 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/24/30_tisjach_griven_kirovogradska.htm
30 тисяч гривень Кіровоградська міська рада виділила тяжкохворим! Майже 30 тисяч гривень Кіровоградська міська рада виділила сьогодні на інтенсивне лікування тяжкохворих кіровоградців. Разом з тим депутати вирішили позбутися одного із заступників директора адміністративного департаменту. Кажуть, що для оптимізації роботи цього органу, - повідомляє канал "Кіровоград".

Уже колишнього заступника директора адміністративного департаменту міської ради та за сумісництвом начальника управління діловодства та організаційного забезпечення не просто звільнили. Цю посаду, починаючи з 1-го грудня, вирішили взагалі ліквідувати. За це проголосували 39 депутатів. Необхідної кількості голосів сьогодні вдалося зібрати і для того, щоб зменшити видатки на благоустрій.

Вивільнені таким чином кошти було направлено на потреби Кіровської та Ленінської районних рад. Також депутати вирішили серйозно взятися за рекламу у місті. Та вже створили комісію, яка перевірить наскільки законною є діяльність комунального підприємства, яке відповідає за цей напрямок діяльності.

Сьогодні ж сесія проголосувала за виділення з міського бюджету матеріальної допомоги у розмірі близько 30 тисяч гривень п'ятьом кіровоградцям, які потребують негайного лікування. А от розглядати цього разу земельні питання депутати дружно відмовилися.