весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 23 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/23/u_svitlovodskomu_kafe_oblashtuvali.htm
У Світловодському кафе облаштували зал для азартних ігор! 25 вересня минає три місяці з моменту набуття чинності Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні», а правоохоронці Кіровоградщини і досі продовжують виявляти факти нелегальної діяльності гральних закладів на території регіону, - повідомляє відділ зв'язків з громадськістю УМВС України в Кіровоградській області.

Днями працівниками Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Кіровоградській області задокументовано черговий факт незаконного функціонування ігрових автоматів. В місті Світловодськ в підсобному приміщенні одного із місцевих кафе приватний підприємець з Полтавської області облаштував зал для азартних ігор. Ззовні закладу ніяких ознак забороненого бізнесу.

Жителі районного центру, які заходили сюди пообідати, навіть не підозрювали, що насправді відбувається за стіною у сусідній кімнаті, адже про «оазис» знали лише постійні і надійні клієнти.

В результаті проведених заходів працівниками міліції в залі виявлено 7 осіб – 5 дорослих та 2 неповнолітніх – які грали на автоматах, вилучено 19 одиниць грального обладнання, кошти у сумі 2000 тисяч гривень, а також обладнання, за допомогою якого велося спостереження за тим, що відбувалося в залі. Функцію адміністратора виконувала працівниця кафе. Саме вона через комп'ютер і контролювала процес гри.

За даним фактом співробітниками ОВС проводиться перевірка, матеріали зареєстровано до ЖРЗПЗ, вирішується питання про порушення кримінальної справи.