весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 23 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/23/u_final_konkursu_vid_pfl_i_epson.htm
У фінал конкурсу від ПФЛ і Epson потрапив і кіровоградець! Підходить до завершення фотоконкурс, організований Професіональною футбольною лігою України та компанією Epson за інформаційної підтримки Всеукраїнського спортивного порталу turnir.com.ua

Залишилося найприємніше – оголосити ім'я переможця та фіналістів і вручити приз. Сьогодні вже відомі імена фіналістів конкурсу, а за декілька днів дізнаємося хто ж з них переміг.

На конкурс надійшло кілька сотень фоторобіт. Журі, яке складалося з фахівців ПФЛ та компанії Epson відібрало 16 фотографій, які прикрашатимуть приміщення головного офісу ПФЛ та визначило найкращу роботу. Ось прізвища тих, чиї роботи потрапили у фінал: Чечельницький Олександр (Овідіополь), Кірей Роман (Рівне), Шестаков Роман (Луганськ), Кравс Євген (Львів), Білоножко Анатолій (Миколаїв) , Андрій Деркач (Рівне), Ігор Філіпенко (Кіровоград), Шеметас Арвидас (Сімферополь).

Переможця конкурсу буде названо 25 вересня. Нагадаємо, що в конкурсі міг взяти участь кожен бажаючий. Для цього необхідно було надіслати фото (або серію фотографій) з матчів першої або другої ліг першості України з футболу сезону 20082009 р. на адресу ПФЛ. Єдиною вимогою до фотографій було те, що вони мали бути зроблені не раніше 1 липня 2008 року. А серед побажань були: динамічність, цікавість, оригінальність, якість. Власне за такими критеріями і відбиралися фото-фіналісти.