весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 23 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/23/podvig_partizanpidpilnikiv_vshanuvali.htm
Подвиг партизан-підпільників вшанували на Кіровоградщині. Двадцять другого вересня в Україні офіційно відзначають День партизанської слави. Його проведення було затверджено Указом Президента в дві тисячі третьому році. У нашому місті цей день традиційно відзначили урочистим покладанням квітів до підніжжя пам'ятника Матері-Вітчизні, - повідомляє канал "Кіровоград".

Вчора зранку сотні кіровоградців різних поколінь несли квіти до обеліску тим, хто з тисяча дев'ятсот сорок першого по тисяча дев'ятсот сорок п'ятий захищав Батьківщину. Вшанувати пам'ять загиблих у Великій Вітчизняній війні до Вічного вогню на Меморіальному комплексі «Фортечні вали» прийшли посадовці, представники громадських організацій ветеранів війни та молодь.

День партизанської слави – це державне визнання внеску народних месників у велику Перемогу над нацизмом, відновлення історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали. Це - свято людей сильних духом і з чистою совістю, які не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом.

Кожного року подвиг партизан-підпільників увічнюється на Кіровоградщині. Та з кожним днем стає все менше й менше учасників тих страшних подій історії, що з часом набувають нового осмислення.