весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 23 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/23/ne_vsi_kirovogradski_marshrutki.htm
Не всі кіровоградські маршрутки їздять зі справними гальмами. В цьому сьогодні, 23 вересня, пересвідчився кореспондент Інтернет-видання «весь Кіровоград» , якому випала нагода проїхатись у маршрутному таксі #77. Маршрутка малогабаритна і на вигляд дуже старенька, але її хтось же випустив на маршрут?

Доїхавши до ресторану «Торнадо» водій зупинив маршрутку, вийшов і декілька разів стукнув ногою спочатку по лівому передньому колесу, а потім і по правому, похитав невдоволено головою, сів за кермо і нічого не кажучи пасажирам продовжив свій маршрут. Їхала машина дуже повільно і, на диво, від старого автовокзалу водій почав ігнорувати знаки зупинки, які подавали потенційні пасажири і взагалі перестав зупинятись.

Переїхавши так Ковалівський міст, один з пасажирів попрохав зупинитись за поворотом на зупинці. І яке ж було здивування 5 пасажирів, коли водій не повернув, як того вимагав маршрут, а попрямував до супермаркету Фуршет, а потім до парку Ковалівський. Не гальмуючи водій повідомив, що маршрутка знаходиться в аварійному стані і в неї не все гаразд з гальмівними колодками, звичайно водій в цьому не винен. Тепер йому необхідно якомога швидше, найкоротшим шляхом доїхати до майстерні.

Розуміння того, наскільки небезпечним був цей шлях на роботу, прийшло потім, коли маршрутка нарешті змогла зупинитись. Але питання, чому водій не висадив пасажирів одразу ж коли зрозумів, що з машиною щось негаразд і чому це не зробив на зупинках, повз які проїжджав, скільки часу може експлуатуватись машина і хто дозволив такій маршрутці виїхати з гаража так і залишилось без відповіді.