весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 23 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/23/konkurs_mis_ta_mister_narodna_samooborona.htm
Конкурс «Міс та Містер Народна Самооборона» відбувся у Кіровограді! Конкурс краси та розуму «Міс і Містер Народна Самооборона» відбувся у Кіровограді до Дня міста, адже на вихідних Кіровоград відсвяткував свою 255-ту річницю.

За словами керівника обласної організації «Народної Самооборони» Віталія Попіля, який привітав учасників свята у клубі «Вікторія», це святкове шоу організувало молодіжне крило «Народної самооборони».

Юнаки та дівчата зуміли організувати чудове свято всього за 9 днів, і результат був дивовижний – участь у конкурсі взяло вісім дівчат та сім хлопців. Їх прийшло підтримати стільки народу, що вільного місця у залі на триста осіб просто не було. Публіка активно вболівала за своїх улюбленців і у результаті звання «Містер глядацьких симпатій» виграв Артем Островський, а «Міс глядацьких симпатій» стала Наталя Решітняк.

Але, почнемо спочатку. Як розповідає представник медіа-групи "весь Кіровоград" Олена Дануца, яка була серед членів журі, серед дівчат проводився конкурс на ерудиція, а серед чоловіків – на спритність. Були також презентаційний вихід учасників, вихід у пляжному та вечірньому вбранні. Глядачів і журі розважала команда КВН, а вів свято відомий у Кіровограді шоумен Дмитро Овсянніков.

В окремих конкурсах, таких як «Ерудиція» та «Спритність» виграли відповідно Алла Якимчук та Олександр Крамаренко, а перші місця та звання посіли: «Міс Народна Самооборона» – Анастасія Нужина, а «Містер Народна Самооборона» - Артем Пєрєвєрзєв. Втім, призи і квіти отримали всі, а потім ще й відбулася запальна святкова дискотека!!!