весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 23 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/23/ivan_markovskii__pro_novogo_gubernatora.htm
Іван Марковський – про нового губернатора! Після призначення на посаду голови Кіровоградської ОДА Володимира Мовчана сайт «весь Кіровоград» провів експертне опитування серед політиків з приводу даної події.

Іван Марковський, депутат Кіровоградської міської ради, голова фракції БЮТ у міській раді: «Моя особиста думка з приводу призначення така, що люди від всього нового чекають кращого. Це закономірно. Інша сторона – нова людина з іншого міста на посаді губернатора. Я думаю, що така людина не обтяжена якимось обов'язками перед бізнес чи політичними структурами. У такому разі губернатор може більше і краще працювати на благо територіальної громади, доки врешті все рівно не ув'язне. Але то буде потім.

Я особисто не знайомий із Володимиром Мовчаном, але вчора спілкувався із будівельниками з Кривого рогу, так чув лише позитивні відгуки – що він порядна людина, хороший господар. Люди говорили із задоволенням і навіть трохи заздрили Кіровоградщині, що саме нам його призначили губернатором. Тож, будемо сподіватися на краще. А щодо законності призначень, так на те і є суд. Він і поставить крапку у тій дискусії».