весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 22 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/22/zhiteli_vlasivki_pid_zahistom_biiciv.htm
Жителі Власівки під захистом бійців місцевих пожежників. Сьогодні проблема боротьби з пожежами в Україні набуває глобального характеру, оскільки зачіпає національні інтереси держави. Особливе занепокоєння викликає стан справ у сільській місцевості. Це питання пов'язано з реформуванням аграрного сектору економіки, зміною власників на селі. Захист від пожеж жителів віддалених від райцентрів сіл - це один із пріоритетних напрямків спільної діяльності територіальних підрозділів МНС та місцевих органів виконавчої влади. Місцеві пожежні команди почали створюватися в області з 2003 року. Наразі вони міцно зайняли свою нішу в системі протипожежного захисту і гасіння пожеж в сільської місцевості.

У Світловодському районі створено 5 місцевих пожежних команд. Однією з найкращих є місцева пожежна команда селища Власівки. Самовіддано служать у ній Володимир Єжов, Володимир Лисенко, Олександр Коваленко та Сергій Кушнір. Очолює місцевих пожежних Володимир Францин. Команда утримується за рахунок Власівської селищної ради, на її озброєнні - старенька пожежна автоцистерна, вік якої перейшов за 25 років, протерті пожежні рукави та зношений бойовий одяг. Але поряд з усіма негараздами, люди у цьому підрозділі дружні й працьовиті. Хлопці самотужки проводять косметичні ремонти в приміщеннях, дбають про збереження майна, ремонтують та обслуговують автомобіль. Крім того, Володимир Францин постійно дбає про боєготовність підрозділу, проводить навчання та заняття з питань пожежогасіння з особовим складом, вчиться з підлеглими й сам.

У 90 відсотків пожеж, які виникають на території Власівки, першими вступають у боротьбу з вогнем бійці МПК, які зазвичай стримують розвиток стихії до прибуття професійних рятувальників з міста, а дуже часто обходяться й без сторонньої допомоги, самотужки ліквідовують пожежі, рятують громадян та майно.

Переглянути фото та прочитати матеріал повністю можна тут