весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 22 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/22/podatkivci_kirovogradshini_vidshkodovuyut.htm
Податківці Кіровоградщини відшкодовують державі мільйонні збитки. Протягом січня-серпня нинішнього року підрозділами податкової міліції Кіровоградської області в ході проведення оперативно-розшукових заходів викрито 58 злочинів економічної спрямованості. Податківці області відійшли від практики розкриття нетяжких та малозначущих злочинів, в результаті чого 51 з них відносяться до категорії тяжких та особливо тяжких.

По кримінальних справах, порушених у поточному році, встановлена сума збитків становить 3 мільйони 969,5 тисяч гривень. В ході оперативного супроводження кримінальних справ відшкодовано 2 мільйони 388,8 тисяч гривень – повідомляє Управління податкової міліції ДПА у Кіровоградській області.

В ході розслідування кримінальних справ накладено арештів на майно на суму 5 мільйонів 150 тисяч гривень та на розрахункові рахунки на суму 417 тисяч гривень.

У січні-серпні 2009 року за результатами оперативного супроводу розслідування кримінальних справ закінчено провадженням та направлено до суду з обвинувальним висновком кримінальні справи по 31 злочину. Встановлена сума збитків по кримінальних справах, направлених до суду, становить 2 мільйони 711 тисяч гривень. Вказана сума повністю відшкодована до бюджету.

Станом на 1 вересня нинішнього року на розгляді у судах різних інстанцій знаходяться кримінальні справи по 83 злочинах, у тому числі 63 тяжких та особливо тяжких, з яких 12 – за ухилення від сплати податків. Ними розглянуто кримінальні справи по 9 злочинах, викритих підрозділами податкової міліції області.

По кримінальних справах 2 осіб засуджено до позбавлення волі з відстрочкою виконання вироку. Крім цього, за результатами розгляду кримінальних справ у судах, винесено 7 постанов про закриття кримінальних справ.