весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 22 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/22/piketuvalniki_novogo_gubernatora.htm
Пікетувальники нового губернатора вже збираються! Як повідомляє кореспондент Інтернет-видання «весь Кіровоград», біля торгівельного центру «Плаза», що у самому центрі міста, вже збираються учасники пікету, що протестують проти призначення нового губернатора Кіровоградщини Володимира Мовчана.

За інформацією сайту, саме у «Плазі» знаходиться офіс нової громадської організації, котру очолює екс-губернатор Кіровоградщини Василь Моцний. Василь Кузьмович, нагадаємо, опротестував Указ Президента про своє звільнення у суді.

Наразі, на 11-ту годину ранку, пікетувальники перемістилися на центральну площу міста - Кірова, де їх вже налічується близько сотні. Серед них можна було побачити Миколу Садового, керівника Кіровоградської обласної організації Соціалістичної партії.

Вчора, у понеділок 20-го вересня півсотні людей блокували облдержадміністрацію, щоб не пустити губернатора. Вони пікетували центральний та "чорний" входи до будівлі адміністрації (з площі Кірова та з вулиці В. Чорновола). Джерела сайту "весь Кіровоград" інформували, що участь у пікетах брали представники Комуністичної та Соціалістичної партії, а також підприємства "Друкмашцентр".