весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 22 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/22/na_kirovogradshini_prilashtovuyut.htm
На Кіровоградщині прилаштовують гральні автомати "для своїх"! Незважаючи на довготривалість проведення операції «Гральний бізнес», пильність податкових міліціонерів не утратилась. Продовжуються перевірки не тільки розважальних закладів, але й закладів торгівлі, де підприємливі ділки прилаштовують гральні автомати «для своїх», - повідомляє управління податкової міліції ДПА у Кіровоградській області

Під час проведення заходів по відпрацюванню суб'єктів господарювання на предмет дотримання вимог Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні», податкові міліціонери встановили черговий факт роботи гральних автоматів. В невеличкому магазинчику, який виконує також функцію і забігайлівки, захованому від «всевидючого ока» правоохоронців в нетрях Новомиколаївки було вилучено 2 гральних автомати на загальну суму близько 20 тисяч гривень. Власника автоматів встановити не вдалося. Та й не дивно. Адже сума штрафу, передбачена законом (5 мільйонів гривень), набагато перевищує вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей. Гральні автомати опечатано та вилучено до вирішення питання згідно з чинним законодавством. Нині проводиться подальша перевірка.

Управління податкової міліції ДПА у Кіровоградській області звертається до всіх небайдужих та свідомих громадян – якщо вам відомо про незаконну діяльність гральних закладів чи функціонування гральних автоматів, повідомляйте за номером 24-06-00 цілодобово.