весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 21 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/21/pivsotni_lyudei_blokuyut_oblderzhadministraciyu.htm
Півсотні людей блокують облдержадміністрацію, щоб не пустити губернатора! Сьогодні, у понеділок 21-го вересня біля обласної державної адміністрації у Кіровограді розпочалися два пікети, спрямовані на те, щоб не пустити у будівлю ОДА новопризначеного губернатора - Володимира Мовчана.

За інформацією Інтернет-видання "весь Кіровоград" біля пятидесяти чоловік пікетують центральний та "чорний" входи до будівлі адміністрації (з площі Кірова та з вулиці В. Чорновола).

Джерела сайту "весь Кіровоград" інформують, що участь у пікетах беруть представники Соціалістичної партії (перший секретар - Микола Садовий) та підприємства "Друкмашцентр" (керівник - Людмила Шубіна). Джерела в СБУ повідомляють, що узгоджень на влаштування пікетів не було.

Таким чином - прямо чи опосередковано, - Соціалістична партія України, "Друкмашцентр" та інші учасники пікетів висловлюють свою підтримку звільненому раніше губернатору Василю Моцному. Нагадаємо, що Олександр Гавриленко (депутат облради від СПУ) є радником екс-губернатора. Кілька місяців тому Президент Ющенко звільнив Василя Моцного у зв'язку зі справою Лозінського. Дане рішення Моцний оскаржує у суді.