весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 21 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/21/pidpriyemstva_promislovosti_kirovogradshini.htm
Підприємства промисловості Кіровоградщини отримали найбільші прибутки! В умовах фінансової кризи підприємства та організації Кіровоградської області переживають значні труднощі, проте навіть у такий важкий період за січень–липень 2009р. з прибутком від звичайної діяльності до оподаткування у сумі 237,9 млн.грн. спрацювали 56,5% підприємств області, - повідомляє головне управління статистики в Кіровоградській області.

Найбільші суми прибутку отримали підприємства промисловості – 133,1 млн.грн. або 55,9% загальної суми прибутку від звичайної діяльності до оподаткування підприємств області, торгівлі; ремонту автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку – 60,2 млн.грн. (25,3%), cфери операцій з нерухомим майном, оренди, інжинірингу та надання послуг підприємцям – 11 млн.грн. (4,7%).

Незважаючи на переважаючу кількість прибуткових підприємств фінансовий результат (сальдо) від звичайної діяльності до оподаткування по області склав 85,5 млн.грн. збитку проти 228,2 млн.грн. прибутку за відповідний період попереднього року. Найбільше потерпіли від нестабільної ситуації підприємства промисловості. За січень–липень 2009р. результат фінансово-господарської діяльності (сальдо) промислових підприємств склав 79,7 млн.грн. збитку проти 114,1 млн.грн. прибутку у відповідному періоді 2008 року. Проте підприємства з виробництва машин та устаткування (переважно за рахунок підприємств з виробництва електричного, електронного та оптичного устатковання) за січень–липень п.р. одержали фінансовий результат від звичайної діяльності до оподаткування у сумі 27,5 млн.грн. прибутку.

Збільшення авіаперевезень позитивно вплинуло на діяльність підприємств транспорту та зв'язку, фінансовий результат яких склав 9,5 млн.грн. прибутку проти 3,9 млн.грн. у відповідному періоді попереднього року.