весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 21 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/21/mediagrupa_ves_kirovograda.htm
Медіа-група "весь Кіровограда" отримала премію "Золота зірка"! До Дня міста у Кіровограді було підведено підсумки конкурсу «Молодий Кіровоградець року», що його ініціював ОТП банк та провів міський відділ сім'ї та молоді.

На конкурсній основі було вибрано три особи, яким у суботу 19 вересня було вручено нагороду «Молодий Кіровоградець року». Нагороду вручав директор ОТП банка у Кіровограді. У номінації «Молодіжний лідер року» нагороду отримав Мстислав Сергійович Банік, у номінації «Творчо обдарована особистість» - Тетяна Котова, у номінації «Молодий науковець» - Вікторія Можейко.

Крім того, відділ сім'ї та молоді спільно з ОТП банком протягом року відслідковували діяльність молодіжних танцювальних колективів, вокалістів, спортивних клубів, журналістів та банкірів, які протягом року перемагали у чисельних Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах, фестивалях, змаганнях, представляючи Кіровоград, активно брали участь у всіх міських заходах, окрім своєї основної діяльності займалися благодійністю. За результатами визначено 4 нагороди до 255річниці з Дня заснування м. Кіровограда

Так премію «Золота Зірка» вручив чотирьом кіровоградцям міський голова Володимир Пузаков та керуючий регіональним відділенням АТ ОТП банку у Кіровограді Роман Кот.

У номінації «Журналістика» нагороду отримала медіа-група «Весь Кіровоград» та президент медіа-групи Вікторія Талашкевич. Медіа-група працює у місті понад п'ять років. Діяльність групи – це всебічне цілодобове висвітлення подій та життя міста Кіровограда. Проведення благодійних заходів для різних категорій дітей, підтримка молодих талантів міста. Медіа-група є переможцем різноманітних конкурсів.

У номінації «Спортивний клуб» нагороду отримав спортивний клуб «Ван Вей», якому у День міста виповнилося 7 років. За час своєї роботи клуб виховав 2 майстра спорту – Тетяну Тетеревятникову, Литвиненко Олега, 11 кандидатів в майстри спорту Толкач Станіслав, Воровенко Євгеній, Романенко Анастасію, Цигульського Антона, Малашко Ярослава, Зюнзю Ярослава, Бесіда Константина, Бордовой Євгеній, оліференко Роман, Богсумовський Владлен, Кузнєцова Вадима

У номінації «Золотий голос Кіровограда» нагороду отримав Олексій Козачинський – активний учасник усіх кіровоградських програм, автор пісень, ведучий, переможець Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, фестивалів.

В номінації «Молодіжний хореографічний колектив» нагороду отримала Студія хореографічного мистецтва «Аеліта» відділу сім'ї та молоді Кіровоградської міської ради – учасники майже всіх міських програм, конкурсів. Колектив займається благодійницькою діяльністю – організовує ранки, свята, вечори для дітей-інвалідів, дітей-сиріт, дітей з багатодітних родин. Колектив є засновником та організатором відомого Міжнародного дитячого фестивалю пісні і танцю «Об'єднаймо дітей мистецтвом». У 2009 році у цьому фестивалі взяли участь колективи з Португалії, Сербії, Угорщини, Польщі і 40 колективі з різних куточків України та світу.

У листопаді 2008 року СХМ «Аеліта» взяла участь у гастрольному турі Західною Європою із концертами у Польщі, Словаччині, Угорщині, Австрії та отримала дипломи, подяки за високе несення української культури. У грудні 2008 року учасники студії здобули І місце на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Різдвяний Київ» (м. Київ) у номінації сучасна хореографія та були запрошені на Міжнародний фестиваль до Сербії.

У січні 2009 року студією було проведено цикл благодійних концертів та новорічних ранків для дітей з обмеженими можливостями. У квітні 2009 року колектив отримав 1 місце на Міжнародному фестивалі «Діти бережуть традиції» (Сербія). У травні 2009 року студією було організовано та проведено ІІ Міжнародний фестиваль пісні і танцю «Об'єднаймо дітей мистецтвом», у якому взяло участь 37 хореографічних та вокальних колективів з різних областей України, Польщі, Португалії та Сербії. У липні 14 днів на взяли участь у Міжнародному дитячому фестивалі «Кельце-2009» (Польща) та отримали бронзову нагороду серед 189 колективів, відпочити у Міжнародному дитячому центрі «Артек та відпочили на танцювальних зборах у Форосі.

Фото Олега Шрамка дивіться тут!