весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 21 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/21/kalchenko_publichno_pomstivsja_negodi.htm
Кальченко публічно помстився Негоді за лист Тимошенко. На своїй сьогоднішній прес-конференції голова Кіровоградської обласної організації партії "Батьківщина", народний депутат Валерій Кальченко розкритикував діяльність першої заступниці голови Кіровоградської облдержадміністрації Світлани Негоди, яка після звільнення з губернаторської посади Василя Моцного, виконувала обов"язки голови ОДА.

Валерій Кальченко заявив, що ".. Негодою, яка зараз керує областю, – область котиться просто у прірву… Все сьогодні валиться просто. Керівництво області займається тільки одним: читають поздоровлення і вручають грамоти, більше нічим»"

Раніше Валерій Михайлович не коментував діяльність С.Негоди. Більше того нещодавно на відкритті маслоекстракційного заводу в Кіровограді Юлія Тимошенко назвала патрона Світлани Дмитрівни Василя Моцного одним з найкращих голів ОДА в Україні і заявила, що він був звільнений незаконно. Василь Моцний був двічі головою Кіровоградської ОДА і обидва рази його заступником була Світлана Негода.

Така зміна ставлення до Моцного і його команди, у головного БЮТівця регіону, могла статися через скандал, який нещодавно стався на урочистому концерті з нагоди 255-ої річниці з дня заснування міста Кіровограда і про який сайт "весь Кіровоград" вже писав.