весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 21 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/21/dk_gaz_ukrayini_pogodilasja_pracyuvati.htm
ДК "Газ України" погодилася працювати лише з комунальним підприємством! «Теплоелектроцентраль» (ТЕЦ) тепер є структурним підрозділом комунального підприємства «Теплоенергетик». Про це на сьогоднішній прес-конференції у міськвиконкомі повідомив Валерій Челядінов, заступник начальника управління житлово-комунального господарства Кіровоградської міської ради.

Комунальне підприємство «Теплоенергетик» отримало на свій баланс ТЕЦ із 26-мільйонним боргом, з яких 4 мільйони – це штрафні санкції, більше 2 мільйонів заборгованість по зарплаті. Варто відмітити, що на підприємстві працюють понад 260 осіб.

Валерій Челядінов також повідомив, що ДК «Газ України» поставила певні умови: компанія погодилася працювати лише з комунальним підприємством. Тож ця умова суттєво вплинула на рішення забрати ТЕЦ в орендарів і передати у комунальну власність.

Наразі створено робочу групу, яка слідкувати за передачею підприємства у комунальну власність. До неї, зокрема, увійшли Валерій Челядінов, Ростислав Клоков, колишній директор ТЕЦ, В'ячеслав Карауш, директор КП «Теплоенергетик», Сергій Ткаченко, депутат Кіровоградської міської ради.