весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 2 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/2/ugiddja_lozinskogo_viddadut_mislivcjam.htm
Угіддя Лозінського віддадуть мисливцям та рибалкам. Лісові угіддя екс-депутата від БЮТ Віктора Лозінського можуть передати товариству мисливців та рибалок. Таку рекомендацію Кіровоградська обладміністрація направила минулого тижня місцевій облраді для винесення на голосування 25 вересня - повідомляє ТСН .

Один з депутатів Кіровоградської облради розповів, що документ містить одне застереження: "Передавати мисливські угіддя слід лише в тому випадку, якщо суд визнає незаконним торішнє рішення місцевих депутатів про надання цих земель приватній фірмі "Мисливське господарство "Голованівське", підконтрольне Лозінському".

Ця компанія одержала 26 тисяч гектарів у своє користування в березні 2008 року. У червні цього року прокуратура оскаржила рішення облради й одночасно звернулася до суду.

Свої дії прокуратура пояснює тим, що у свій час землі під угіддя були виділені з порушенням законодавства.

Неофіційно депутати стверджують, що насправді вони проти виділення земель "Мисливському господарству "Голованівське". Але якщо вони підтримають протест прокуратури, то тим самим визнають, що в 2008 році незаконно виділили угіддя.

Тому депутати чекають від прокуратури іншої аргументації для протесту: наприклад, про порушення приватною структурою при використанні мисливських угідь.

Угіддя Лозінського рекомендується передати Голованівській та Улянівській районним організаціям Українського товариства мисливців та рибалок.

Як відомо, Лозінського розшукують за підозрою у вбивстві мешканця Кіровоградщини Валерія Олійника. У липні екс-БЮТівця позбавили депутатських повноважень і оголосили у розшук, але він зник.