весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 2 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/2/kirovogradshina_realizovuye_proekt.htm
Кіровоградщина реалізовує проект "Підготовка до пандемії людського грипу". У липні 2009 року в Кіровоградській області розпочалася реалізація проекту Міжнародної Федерації Червоного Хреста «Підготовка до пандемії людського грипу», - повідомляє kr-admin.gov.ua.

Зазначений проект протягом року реалізовуватиметься в 4-х пілотних регіонах України, що включають 10 областей, в тому числі і нашу область. Метою проекту є протидія поширенню грипу H1N1 («свинячого грипу») серед населення області, готовність до пандемії на громадському і господарському рівнях. На Кіровоградщині координатором проекту є голова обласної організації Товариства Червоного Хреста Валерій Юрченко.

Для успішної діяльності та досягнення результату було створено робочу групу, до складу якої увійшли представники обласної державної адміністрації, її структурних підрозділів – управління охорони здоров'я, управління освіти та науки, а також головний державний санітарний лікар області, заступник начальника управління МВС України в області. Координування діяльності робочої групи відбувається шляхом постійної співпраці між партнерами, обміном досвідом, регулярним проведенням спільних семінарів, круглих столів, тренінгів та інших видів діяльності.

Під час дії проекту голови міських і районних ТЧХ організацій, патронатні медичні сестри, розгалужена мережа волонтерів спільно з партнерами проводитимуть інформаційно-просвітницьку та профілактичну роботу серед населення Кіровоградщини із залученням обласних та місцевих ЗМІ, використанням обласних, районних та шкільних бібліотек, а також передбачено видання і розповсюдження літератури, проведення бесід, опитувань, анкетувань серед населення тощо. Особлива увага приділятиметься громадянам, які мають свійських тварин та працівникам тваринницьких господарств.

Товариство Червоного Хреста України продовжить ініціативу цього проекту, спрямовуючи її в існуючі програми, такі як: служба патронатних сестер, надання першої допомоги, волонтерський рух, медична та соціальна допомога одиноким людям пенсійного віку та служба розшуку.