весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 2 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/2/katja_gapochka_stvoriti_gurt_meni.htm
Катя ГАПОЧКА: «Створити гурт мені допоміг мій консерваторський викладач»! Гурт «Гапочка», трохи нескромно названий за прізвищем лідерки колективу Каті Гапочки, музичні критики називають одним із найбільш перспективних серед молодих українських рок-команд. Минулого тижня «Гапочка» разом з іншими учасниками фестивалю «DJUICE MUSIC DRIVE» виступила й у Кіровограді. Після їхнього приголомшливого (і це далеко не поодинока думка!) виступу, ми не втрималися, аби не поставити кілька питань голосу команди Катерині Гапочці.

- Перше питання як для молодої групи: навіщо вам це потрібно? Рок-гуртів нині в Україні вистачає. До того ж, хіба не простіше працювати десь в офісі, після роботи спокійно приходити додому, а не бігти на репетицію, не роз'їжджати по різних містах із концертами?
- Просто це у мене в крові. Я хочу їздити, виступати, дарувати музику, яку я пишу; хочеться, щоб люди більше нас знали. У когось в крові сидіти вдома і читати книжку чи за комп'ютером писати програми, а у мене зовсім інше у голові, я не можу без цього жити.

- Це дуже романтично звучить, але ж треба якось заробляти гроші на життя. Якщо доводиться часто їздити, то виникають певні труднощі, скажімо, відпроситися з роботи...
- Я ще студентка, навчаюся у музичному закладі, там всі все розуміють. Відпускають спокійно, і взагалі до цього дуже лояльно ставляться.

- У такому разі, чи були Ваші викладачі, котрі Вас відпускають на концерти, на виступах «Гапочки», і що вони після того Вам говорили?
- Мене викладачі завжди підтримували. Та й взагалі, першим створити наш гурт допоміг мій особистий викладач, котрий у мене вже четвертий рік викладатиме спеціальність у консерваторії. Він сказав: «Роби гурт, я тобі допоможу».

Повністю ознайомитись з інтерв'ю та подивитись фото з концерту можна тут