весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 18 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/18/ukrayinska_platforma_vitaye_kirovograd.htm
«Українська платформа» вітає Кіровоград! На адресу редакції сайту «весь Кіровоград» надійшло вітання до Дня міста від голови обласного виконкому «Української платформи» Костянтинa Василиженкa.

У вітанні йдеться: "Шановні земляки! Дорогі кіровоградці! На цьому тижні ми святкуємо ювілей нашого рідного міста, котрому виповнюється 255 років. Наше місто має давню і багату історію, прекрасні й героїчні сторінки якої написані нашими славетними земляками.

Сьогодні ми – патріоти своєї малої Батьківщини - маємо не лише зберегти місцеві традиції, красу історичних пам'яток, але й дати Кіровограду гідне майбутнє, відроджуючи його унікальний потенціал, дбаючи про те, аби місто примножувало культурні, спортивні, наукові надбання, залишаючись одним із осередків духовності України.

У цей святковий день від імені керівництва Кіровоградської обласної організації політичної партії «Українська платформа» бажаємо всім достатку і злагоди, мудрості і натхнення у справах, щасливої долі. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом рідних та близьких!"