весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 18 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/18/ne_divljachis_na_krizu_kirovogradski.htm
Не дивлячись на кризу кіровоградські підприємства отримали прибутки. Метою діяльності кожного підприємства є одержання прибутку, оскільки саме він є основним джерелом поповнення власних коштів і відіграє важливе значення в забезпеченні платоспроможності, розвитку виробництва, запровадженні нових видів продукції, робіт, послуг, дає можливість вкладати кошти в інноваційно-інвестиційні проекти.

Незважаючи на світову фінансову кризу, яка охопила підприємства Кіровоградщини, організації та підприємства м.Кіровограда спрацювали за січень–червень п.р. з прибутковим фінансовим результатом у сумі 35 млн.грн. Зокрема найбільший позитивний фінансовий результат (сальдо) від звичайної діяльності до оподаткування одержали підприємства промисловості – 44,6 млн.грн. переважно за рахунок роботи підприємств машинобудування, які отримали фінансовий результат від звичайної діяльності до оподаткування у сумі 39,2 млн.грн. прибутку. Про це повідомляє головне управління статистики в Кіровоградській області.

Значно поліпшився стан фінансово-господарської діяльності підприємств транспорту та зв'язку, фінансовий результат від звичайної діяльності до оподаткування яких порівняно з відповідним періодом попереднього року зріс на 9,7 млн.грн. та склав 11,8 млн.грн. прибутку завдяки роботі підприємств авіаційного транспорту. Дещо знизився фінансовий результат підприємств торгівлі; ремонту автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку, але все ж залишився прибутковим (18,9 млн.грн.) внаслідок діяльності підприємств оптової торгівлі та посередництва в оптовій торгівлі.