весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/17/viktor_janukovich_rozshuk_lozinskogo.htm
Віктор Янукович: Розшук Лозінського – справа влади! Розшук Лозінського – справа влади, яка 5 років кричала, що бандити будуть сидіти у тюрмах. Про це заявив лідер Партіїї Віктор Янукович, відповідаючи на питання журналістів під час вчорашнього візиту на Кіровоградщину.

«Стосовно справи Лозінського і його розшуку – це, знову ж таки, справа цієї влади, яка 5 років свого існування весь час кричала, що бандити будуть сидіти в тюрмах. Хай дадуть відповідь своїм виборцям, які вірили в їх брехню і яких вони обдурили вже не один раз», - зокрема, сказав Віктор Янукович, відповідаючи на питання журналістів стосовно оцінки роботи у розслідуванні справи Лозінського та долі лісових угідь екс-депутата.

«Я вважаю, що державна політика, яка стосується розвитку лісів України, мисливства, рибальства, також повинна бути системною. Ця система повинна передбачати відновлення наших лісів, збереження екології, фауни. Має бути закон, який би сьогодні стимулював інвесторів вкладати кошти в розвиток цієї справи і таким чином відновлювати наше природне середовище. Тобто треба створювати в державі мотивації, а держава повинна слідкувати за тим, щоб виконувалися закони. І тут не повинно йтися про якусь особистість. Закон, наголошую, має бути один для всіх. Цей окремий випадок, безумовно, потребує окремого рішення. І влада повинна прийняти його так, щоб ці угіддя були доступними для всіх громадян цього регіону. До речі, це передбачає український закон», - наголосив лідер опозиції, повідомляє Інтернет-видання "весь Кіровоград"