весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/17/u_kirovogradi_do_dnja_mista_rozdadut.htm
У Кіровограді до Дня міста роздадуть 3000 презервативів! Ефективне планування сім'ї та запобігання статевим хворобам і поширенню ВІЛ-інфекції – одне з головних завдань, яке стоїть як перед громадськими організаціями, так і перед міською владою Кіровограда.

Кіровоградський прес-клуб реформ, звернувшись до представників Проекту "Разом до здоров'я" (м. Київ), отримав для безкоштовного розповсюдження у Кіровограді у рамках святкувань Дня міста три тисячі презервативів.

Оскільки серед партнерських організацій та установ, які допомагатимуть роздавати презервативи, є і міський відділ сім'ї та молоді, то презервативи потраплять якраз до цільової аудиторії. Адже останнім часом презервативи подорожчали і наразі для молоді та студентства є іноді і недоступним товаром – найдешевші коштують не менше десяти гривень (!) за 3 штуки.

Проект покращення планування сім'ї та репродуктивного здоров'я в Україні «Разом до здоров'я» здійснюється у 13 областях нашої держави у партнерстві із Міністерством охорони здоров'я. проект реалізується за підтримки Агентства США з Міжнародного розвитку (USAID), повідомляє Інтернет-видання "весь Кіровоград"