весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/17/startuvav_blagodiinii_proekt_dobro.htm
Стартував благодійний проект "Добро починається з тебе"! 15 вересня стартував перший етап третього Всеукраїнського конкурсу благодійних проектів «Добро починається з тебе», ініційований Міжнародним благодійним Фондом «Україна 3000», - повідомляє kr-admin.gov.ua.

До участі у конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх, професійних та позашкільних навчальних закладів, студенти вищих навчальних закладів, члени дитячих і молодіжних громадських організацій та об'єднань, органи влади, місцеві громади, соціально відповідальний бізнес та всі представники українського суспільства.

Конкурс покликаний об'єднати зусилля, бачення та досвід учасників проекту для відродження в Україні благодійництва як норми суспільного життя і соціальної відповідальності; виховувати у дітей та молоді потреби й навичок благодійної діяльності; популяризувати дитячі і молодіжні благодійні та соціальні ініціативи, підтримати соціально-активну учнівську і студентську молодь.

Учасники конкурсу змагатимуться у 2-х номінаціях:

Перша номінація: Конкурс серед дитячих колективів загальноосвітніх, професійних і позашкільних навчальних закладів, дитячих громадських організацій та об'єднань.

Друга номінація: Конкурс серед молодіжних колективів вищих навчальних закладів, молодіжних громадських організацій та об'єднань.

На конкурс приймаються благодійні проекти за трьома тематичними напрямками: соціальні, екологічні та культурологічні.

Для участі у конкурсі приймаються благодійні проекти, терміни реалізації яких співпадають з термінами проведення конкурсу (15 грудня 2009 року - 10 квітня 2010 року). Також у конкурсі можуть брати участь постійно діючі та довготривалі благодійні проекти, етапи реалізації яких мають співпадати із визначеними термінами проведення конкурсу.

Усі, хто бажає взяти участь у конкурсі мають подати заявку не пізніше 15 листопада 2009 року.

Детальну інформацію про вимоги до оформлення конкурсних робіт, критерії їх оцінювання, новини конкурсу розміщено на сайтах: www.ukraine3000.org.ua, www.novi.org.ua
Консультації за телефоном: 8(044)4676780, е-mail: dobro@ukrainе3000.оrg.иа.