весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/17/shkoljari_kirovogradshini__uviishli.htm
Школярі Кіровоградщини увійшли до фіналу конкурсу «Податки очима дітей»-2009 у Євпаторії. У дитячому оздоровчому центрі «Маяк» (м. Євпаторія) відбулося урочисте нагородження переможців і лауреатів Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Податки очами дітей – 2009». Організатором конкурсу є Державна податкова адміністрація України, співорганізатори - Асоціація платників податків України та Центральна Рада Всеукраїнської профспілки працівників ОДПС. Цьогорічний конкурс підтримали журнал «Вісник податкової служби України», газета «Все про бухгалтерський облік», Дитячий санаторно-оздоровчий центр «Маяк», АТЗТ «Самміт», Українська інвестиційно-інжинірингова компанія, ЗАТ «Український мобільний зв'язок», Група компаній «Фокстрот».

Переможці та лауреати конкурсу (90 дітей) два тижні відпочивали на узбережжі Чорного моря. Вони - автори кращих образотворчих та літературних робіт на тему «Податки очима дітей», чиї роботи були відібрані з майже тисячі творчих доробків, надісланих до організаторів з усієї України протягом року.

До числа лауреатів конкурсу увійшли і діти з Кіровоградщини. Так, у віковій категорії від 9-12 років напряму «Художні твори» I місце обійняла Дар'я Гречко з Олександрії. В номінації «Оригінальність розкриття теми» за напрямом «Літературні твори» кращою визнано Дарину Сергієнко з Новоукраїнки. Також лауреатом за напрямом «Літературні твори» стала Галина Колісник з Олександрівки.

Привітати фіналістів творчого змагання до Євпаторії завітали заступник Голови ДПА України Сергій Лекарь, директор Департаменту масово-роз'яснювальної роботи та звернень громадян ДПА України Віктор Косарчук, перший віце-президент Асоціації платників податків України Василь Матійчик, Голова Ради профспілок органів державної податкової служби України Олександр Кислиця, голова ДПА в АР Крим В'ячеслав Бусарєв, партнери конкурсу.

- Завдяки конкурсу, навіть найменші серед учасників розуміють як і, найголовніше, для чого сплачуються податки, вони прагнуть стати справжніми громадянами своєї держави. Така філософія є гарним стимулом і для дорослих бути сумлінними платниками податків, - зазначив, вітаючи гостей, заступник Голови ДПА України Сергій Лекарь.

Переможці й лауреати конкурсу були нагороджені медалями, дипломами та подарунками (міні-системи DVD, портативні DVD плеєра, фотоапарати, цифрові плеєра). Директор кримського представництва Групи «ФОКСТРОТ» Павло Мочалін представляв партнерів конкурсу – Групу компаній «ФОКСТРОТ» й зробив індивідуальний подарунок від свого представництва - синтезатор.

- Наш бізнес стояв у витоків створення конкурсу, і сучасні складні економічні часи не змогли завадити подальшому партнерству у конкурсі «Податки очима дітей», - сказав, коментуючи партнерство, голова Ради засновників Групи компаній «ФОКСТРОТ» Геннадій Виходцев. – Ми раді зробити свій внесок у розвиток корисної соціальної справи.

Свято прикрасив концерт за участю народного артиста України Олександра Василенка, групи «Еліксир – Шоу», відомої співачки Наталії Валевської.

На завершення офіційного нагородження заступник Голови ДПА України Сергій Лекарь проголосив про початок конкурсу «Податки очами дітей - 2010».

На часі відкриття виставки творчих робіт учасників, яке заплановане на 24 вересня у Конгрес-холі ДПА України (Київ, Львівська площа, 8). Виставка триватиме до 24 листопада 2009 року, всі бажаючі матимуть змогу потрапити на неї і ознайомитися з творами дітей.