весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/17/privitannja__do_dnja_farmacevtichnogo.htm
Привітання до Дня фармацевтичного працівника! На адресу редакції сайту «весь Кіровоград» надійшло вітання до Дня фармацевтичного працівника від Сергія Хільченка, голови правління ЗАТ «Ліки Кіровоградщини», провізораа вищої категорії, заслуженого працівника охорони здоров'я України.

У вітанні йдеться: «Шановні колеги – фармацевти та провізори! Промайнув ще один рік сумлінної праці, і ось ми вдесяте відзначаємо своє професійне свято – День фармацевтичного працівника!

Важливою і значущою є ваша повсякденна, гуманна місія – забезпечувати людей ліками. Ваш професіоналізм, вміння знаходити оптимальні рішення повертають людям здоров'я, додають впевненості у власних силах та віри в життя.

Ви відіграєте велику роль у реформуванні медичної галузі. Вашими руками твориться добро. Хочу щиро подякувати провізорам і фармацевтам за їхню щоденну кропітку та самовіддану працю, підтримку та розуміння.

Переконаний, що ваша відданість справі, фаховий досвід, глибокі знання і працелюбство завжди поєднуватимуться із щирим співчуттям до людей, милосердям та благодійністю.

Щиро вітаю вас із професійним святом, бажаю вам та вашим родинам міцного здоров'я, злагоди, впевненості у власних силах, поваги колег, наснаги у здійсненні всіх ваших задумів! Нехай життя дарує вам спокій та добробут у домівках!"