весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/17/piligrimi_z_kirovogradshini_sered.htm
«Пілігрими» з Кіровоградщини серед лауреатів фестивалю.
З третього по одинадцяте вересня на Запоріжжі у чудовому приморському місті Бердянськ проходив республіканський етап фестивалю Дружин юних пожежників рятувальників. Гідно представили Кіровоградщину учасники команди-переможиці обласного туру «Пілігрими» з Компаніївки - повідомляє Центр пропаганди головного управління МНС у Кіровоградській області .

Після художніх і жартівливих номерів, продемонстрованих під час «домашнього завдання», найвідповідальнішою частиною програми стали змагання на відкритій місцевості, де команди показали свої навички і вміння юних пожежників-рятувальників на практиці. Спортивні естафети, уміння швидко та якісно надати допомогу постраждалому, оперативно прийняти вірне рішення в будь-якій ситуації стали серйозним випробовуванням для них.

Саме змагання на відкритій місцевості показали справжню готовність учасників всеукраїнського фестивалю до «надзвичайної ситуації». Викликала подив та захоплення глядачів та членів журі вправність, із якою команди виконували складні вправи та акробатичні елементи, демонструючи свою відмінну підготовку. Усі діти були добре підготовленні та мали шанси на перемогу, тому кращих визначали у різних номінаціях. Рівних нашим «пілігримам» у вокальній майстерності не було, тому саме у цій номінації кіровоградці і стали лауреатами, а учасника команди Владислава Найду взагалі визнано «Золотим голосом Фестивалю ДЮП».

Феєрверки на честь юних пожежних України ознаменували закриття фестивалю, на якому був присутній Міністр МНС Володимир Шандра. Він висловив щиру вдячність усім організаторам свята та вручив нагороди переможцям. Окрім того, усі учасники дійства отримали у подарунок мобільні телефони, м'які іграшки та цінні призи. Змагання та відпочинок дітей пройшли «на відмінно» та з великою користю для них, – підсумував головний рятувальник країни. Він побажав усім присутнім міцного здоров'я, і висловив впевненість, що цей захід дозволить зменшити кількість надзвичайних ситуацій унаслідок людської недбалості та підвищить рівень обізнаності населення щодо правил безпеки.