весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 16 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/16/na_kirovogradshini_vikrito_12_faktiv.htm
На Кіровоградщині викрито 12 фактів хабарництва. Профілактика та своєчасне викриття проявів корупції являється одним із пріоритетних напрямків у діяльності органів і підрозділів внутрішніх справ. Протягом 2009 року працівниками ОВС Кіровоградщини було вжито низку заходів, спрямованих на посилення боротьби з цим явищем, насамперед в органах влади та управління.

Так, протягом 8 місяців поточного року працівниками міліції Кіровоградської області викрито 78 злочинів з ознаками корупції, задокументовано 12 фактів хабарництва, з яких три на суму більше 10 тисяч гривень, один – 30 тисяч доларів США та два – на суму 120 тисяч гривень і 190 тисяч доларів США.

Крім того, викрито 45 злочинів, що пов'язані з порушенням законодавства у сфері земельних відносин, 21 з яких корупційний.

Відповідно до Закону України «Про боротьбу з корупцією» працівниками органів та підрозділів внутрішніх справ складено 17 адміністративних протоколів про порушення вимог антикорупційного законодавства, які направлені до суду. На сьогодні рішення прийнято по 8 з них. Робота у даному напрямку продовжується.