весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 15 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/15/zamikannja_elektroprovodki_led_ne.htm
Замикання електропроводки ледь не спалило кухню, гараж та будинок! У неділю, 13 вересня, в селі Ганнівка Петрівського району коротке замикання електропроводки призвело до пожежі 8 кв м господарчої споруди, 6 кв м літньої кухні, 12 кв м гаражу та 5 кв м покрівлі житлового будинку у домоволодінні пенсіонера. Про це повідомляє прес-служба ГУМНС України в Кіровоградській області.

За інформацією прес-служби, з 11 по 14 вересня 2009 р. надзвичайних ситуацій державного, регіонального, місцевого та об'єктового рівня не виникало.

Місце і коротка характеристика надзвичайних подій:

11.09.09 м. Олександрія, вул. Калініна: через необережне поводження з вогнем невстановленої особи виникла пожежа 12 кв м сміття на відкритій території. З цієї ж причини зайнялося 3 кв м сміття по вул. Жовтневої революції у обласному центрі та 70 кв м сухої трави у с. Никифорівка, Долинського району.

11.09.09 м. Долинська: місцевими рятувальниками надано допомогу комунальним службам міста по ліквідації пориву водогінної труби та відкачуванню води з підвального приміщення ЗОШ №3.

11.09.09 м. Кіровоград, вул. 50 років Жовтня: рятувальним підрозділом надано допомогу пенсіонерці по відкриванню дверей її квартири.

12.09.09 Протягом доби виникло три пожежі сухої трави на відкритій території у Петрівському районі, а саме: с. Баштине – 180 кв м, с. Йосипівка – 230 кв м, с. Сергіївка – 180 кв м, причиною яких стало необережне поводження з вогнем невстановлених осіб.

13.09.09 Необережне поводження з вогнем невстановлених осіб стало причиною пожеж 20 кв м сміття у приміщенні гаражу, власник якого встановлюється, у м. Світловодськ, вул.Енгельса та 150 кв м сухої трави на відкритій території у с. Писанка, Долинського району.

14.09.09 Новомиргородський район, смт Капітанівка: виникла пожежа 0,3 т соломи та 20 кв м покрівлі господарчої будівлі на території домоволодіння. Орієнтовна причина – необережне поводження з вогнем під час куріння господаря. На місці події виявлено двоє загиблих – господар та чоловік, особа якого встановлюється.