весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 15 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/15/startuvav_tretii_nacionalnii_konkurs.htm
Стартував третій Національний конкурс "Благодійник року"!
3 вересня організатори оголосили про старт конкурсу "Благодійник року-2009". Під час конкурсу працюватиме гаряча телефонна лінія для зв'язку з оргкомітетом (тел. (38-044) 481-09-49, за яким можна буде обговорити будь-які питання щодо організації та проведення конкурсу).

Ще одним нововведенням цьогорічного "Благодійника року" стала можливість зареєструвати свою заявку в он-лайн-режимі на офіційному сайті конкурсу www.blagodijnyk.org.ua. Конкурс заснований 2007 року з метою сприяння розвитку благодійництва в Україні та популяризації через публічне визнання та відзначення благодійних ініціатив, спрямованих на вирішення актуальних суспільних проблем.

Співзасновниками конкурсу є ВБФ "Дитячий світ", МБФ "Україна 3000", Український форум благодійників та Центр філантропії. До організації конкурсу також долучилися ІАЦ "Громадський простір" та Інститут професійного фандрайзингу. До журі конкурсу входять експерти з питань соціального розвитку та благодійності, які мають необхідний досвід для визнання кращих зразків благодійності. Постійними партнерами конкурсу є компанія "Гештальт Консалтінг Груп" та ІА "ІнтерМедіа консалтинг".

Більше про конкурс та умови участі тут.