весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 15 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/15/mitnicja_prezentuvala_sait_dlja_gromadjan.htm
Митниця презентувала сайт для громадян, які перетинають кордон та журналістів! Кіровоградською митницею презентовано веб-сайт прес-служби Державної митної служби України. Сайт - www.dmsu.customs.gov.ua зорієнтований на потреби громадян, які перетинають кордон, та журналістів, - повідомляє прес-служба Кіровоградської митниці.

Тепер кожний, хто збирається перетнути кордон України, зможе напередодні поїздки заглянути на сайт прес-служби ДМСУ та отримати необхідну інформацію. Це може бути як окреме запитання, на яке нададуть відповідь профільні спеціалісти, так і довідкова інформація про правила перевезення товарів і транспортних засобів. Журналістів на цьому сайті може зацікавити, зокрема, рубрика «Новини». Також головною зручністю веб-сайту є RSS-стрічка новин, що дозволяє отримувати оновлення з сайту, не заходячи на нього.

У перспективі цей ресурс поповниться відеоповідомленнями, чатами, форумом та інтернет-конференціями, крім того заплановано розвинути російську і англійську версії сайту.

Головним нововведенням цього ресурсу є оперативність в інформуванні громадян про їхні права і обов'язки під час перетину кордону.